ביטוח בריאות פרטי הינו ביטוח מציל חיים המכסה אותך ואת בני המשפחה ב-3 מישורים עיקריים: השתלות, ניתוחים (בארץ ובחו"ל) ותרופות מחוץ לסל הבריאות.

ביטוח בריאות פרטי יבטיח לך ולבני משפחתך כיסוי מלא בעת הצורך ויאפשר לך את חופש הבחירה מבלי לקרוס כלכלית בזמן הכי קשה. במצבים בהם יש צורך בניתוח, יוכל החולה לבחור במנתח הטוב ביותר, ללא המתנה, ולבצע את הניתוח מהר ככל האפשר בכל אחד מבתי החולים הפרטיים בישראל. לחילופין, המבוטח יכול להחליט לטוס לחו"ל, על מנת לקבל שם את הטיפול הטוב ביותר.

 

מדוע יש צורך בביטוח בריאות פרטי? הצטרפות לביטוח נוסף על קופת החולים שלך, מבטיחה לך פתרונות בשני מישורים:

 

  • "קטסטרופות רפואיות" – ביטוח פרטי מכסה השתלות איברים,הטסה וטיפולים מיוחדים בחו"ל, ניתוחים בארץ, מימון ניתוחים בחו"ל ותרופות מצילות חיים שאינן כלולות בסל הבריאות.
  • שירות רפואי – כמבוטח באופן פרטי, יש לך שליטה על התהליך הרפואי.באפשרותך לבחור את הרופא המנתח, את בית החולים הפרטי בו תנותח או תעבור בדיקות וטיפולים. כמו כן הזמנת תור באופן פרטי מקצרת את זמן ההמתנה והבדיקה מבוצעת על ידי המכשור הרפואי המתקדם ביותר.

  

 מסלולים בביטוח רפואי פרטי:

  • חבילת ניתוחים והשתלות בחו"ל – חבילה מצומצמת ללא ניתוחים בארץ.
  • חבילת משלים שב"ן – פוליסה המאפשרת המעניקה כיסוי לאותם שירותים אשר אינם זוכים למענה ע"י קופות החולים והשב"ן. מסלול זה מחלק את האחריות בין השב"ן לחברת הביטוח.
  • חבילה "מהשקל הראשון" – מאפשרת למבוטח לקבל את מלוא התגמול מחברת הביטוח ללא קיזוז עם השב"ן. מאפשרת לחולה לשלוט בתהליך הרפואי, תוך זמינות, נגישות ובחירת השירותים הטובים ביותר עבורו.

 

למה חשוב לעשות ביטוח בריאות פרטי ?

כתבה של אושרת קוטלר שפורסמה בערוץ 10 

 

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות מעניק סכום מוגדר מראש (פיצוי) בעת גילוי מחלה קשה, כפי שמוגדרת על ידי חוזר המפקח על הביטוח, במטרה לאפשר התמודדות כלכלית עם מחלה או אירוע פתאומי רפואי קשה.

 

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות מעניק פיצוי כספי חד פעמי במקרה של פגיעה כתוצאה מתאונה. תאונות יכולות לקרות בבית, במקום העבודה או במרחב הציבורי.

ביטוח זה מעניק הגנה למספר מצבים העלולים להיגרם כתוצאה מתאונה, כדוגמת: נכות, מוות, שברים, אשפוז וכדומה.

אנו משווקים פתרונות ביטוח לתאונות אישיות של מרבית חברות הביטוח המובילות. לכל לקוח מותאם פתרון מיטבי, הנותן מענה למגוון הסיכונים, תוך התייחסות ליכולת התשלום, גודל המשפחה וצרכיה בהווה ובעתיד, וגורמים נוספים.

 

שירותים אמבולטוריים


הכיסוי לשירותים אמבולטוריים כולל טיפולים רפואיים ופרוצדורות רפואיות שאינן דורשות אשפוז בבית חולים כגון: בדיקות הדמיה שונות באמצעות רנטגן, בדיקת CT, בדיקת MRI, התייעצויות עם רופאים מומחים- שלא במסגרת קופות החולים, טיפולים פיזיותראפיים, טכנולוגיות מתקדמות, השתתפות בבדיקות במהלך היריון וכו'.

 

רפואה משלימה


השתתפות במימון טיפולים כגון: הומיאופתיה, אקופנטורה, כירופרקטיקה, רפלקסולוגיה, שיאצו ועוד.